data: 29 lipca 2008

Videoclip

Czas leci ale AL nie próżnuje. :)
Razem z ekipą programu "Tygodnik Regionalny" nagrywaliśmy nasz pierwszy teledysk. Już wkrótce będzie można zobaczyć efekty pracy w telewizji TVP Katowice (dokładnie sobota godzina 16:50).
Teledysk oczywiście będzie również dostępny na naszej stronie w dziale media lub:

TVP Katowice

Zapraszamy wszystkich!!!

Działalność koncertowa zawieszona. W zaciszach Malowniczej AL pracuje nad materiałem.
Do usły... zobaczenia na koncertach!!!

dodał: Kudłaty
data: 21 marzec 2008

Już 4 lata Anima Liberti egzystuje na częstochowskiej scenie muzycznej i coraz częściej wybywa na koncerty poza rejony miasta świętego. Przez te kilka lat zespół zagrał kilkadziesiąt koncertów mniejszych, większych jak i miał wiele problemów głównie na tle personalnym , ale udało nam się je po części zażegnać. :) dziś mamy DEMO (NDŚ) którego byśmy nie nagrali i nie wydali w ciekawej oprawie gdyby nie osoby mocno nam kibicujące, którym z całego serca dziękujemy :). Wiele nowych znajomości. W tym roku niestety nie uda nam się zorganizować koncertu urodzinowego ale już zapowiadamy ze planowane są 5 urodziny którymi będziemy starali się zrehabilitować brak tegorocznego koncertu. Dziękujemy, że zawsze licznie stawiacie się na koncerty AL co daje niesamowitą motywacje do dalszego grania . DZIEKI WIELKIE jeszcze raz wszystkim i do zobaczenia, usłyszenia :).

dodał: kazio
data: 21 marzec 2008

Kilka widocznych zmian na stronie. :) wszystkie zastrzeżenia, uwagi i opinie na forum

Chcielibyśmy podziękować Oldze oraz innym organizatorom za to, że mogliśmy uczestniczyć w środowej imprezie w TFP i pomóc małej Oliwii. Dzięki wam, publice, udało się zebrać całkiem pokaĄną sumkę za co my, organizatorzy oraz Oliwia jesteśmy bardzo wdzięczni. Częstochowska młodzież pokazała swoje dobre serce. Trzymajcie tak dalej.

Więcej na temat koncertu przeczytacie tutaj.

data: 16 marzec 2008

SPORO SIE DZIAŁO

Dawno nie dodawany news. Brak czasu? Zaniedbanie, czy czyste lenistwo? Zastanawiajcie się :).

Skoro tyle czasu upłynęło, możemy spokojnie powiedzieć, że wiele się wydarzyło. Dwa koncerty i obydwa na swój sposób wyjątkowe

Pierwszy: Tajemniczy koncert akustyczny Animy... a raczej koncert dla wtajemniczonych. W częstochowskim klubie "Rue De Foche" odbył się krótki, "spokojny oraz siedzący" akustczny koncert AL (z założenia miało być 30 min, wyszło troszkę inaczej. Zabawa przedłużyła się do godzinki). Dla tych co nie byli, oraz dla tych którzy chcieliby przypomnieć sobie wspomniany koncert zapraszamy do działu galeria.
Dziękujemy wszystkim, których spotkaliśmy tamtej nocy.
Innym obiecujemy, że będziecie jeszcze mieli okazje zobaczyć nas w podobnej scenerii :)

AL akustycznie


Zabrze
Drugi: Support w Zabrzu przed Całą górą Barwinków. Niektórzy z was dobrze już wiedzą, że mamy małe problemy personalne. Od jakiegoś czasu brakuje nam perkusisty. Kazik powołany do służb wojskowych uczy się jak przetrwać... a my, musimy sobie jakoś radzić. W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować Piterowi za prace i poświecenie. Nie od dzisiaj wiadomo, że Piter jest świetnym muzykiem, co oczywiście udowodnił na koncercie w Zabrzu.
Dzięki Piter!!!!
Zdjęcia ze wspomnianego koncertu można obejrzeć w dziale galeria

19 marca obecnego, 2008 roku Anima Liberti oraz kapele: 5 po 12, De Galsses, Mała Czarna, The Psycho Transmission oraz solistka Weronika Zielińska, zagrają koncert charytatywny zorganizowany przez Częstochowskie szkoły licealne. Traugutta oraz Norwida. Zapraszamy wszystkich, zebrane pieniądze przekazane zostaną półtorarocznej Oliwii Desce.
Więcej na temat koncertu dowiesz się tutaj

Anima Liberti

dodał: Kudłaty
data: 3 luty 2008

PRZEKŁADAMY, DOKŁADAMY

Jak w temacie!!
Dla wszystkich z okolic Gorzowa Śląskiego... i reszty świata. Ten kto wybierał się na koncert 25 stycznia, niech rezerwuje czas na 16 lutego. Nie możemy przecież zawieĄć wszystkich zainteresowanych z rodzinnego miasta naszej kochanej pani menadżer. :) Zapraszamy wszystkich. Do zobaczenia.

Wiadomość z ostatniej chwili!!!:
Odwiedzamy nowe miejscowości, zapełniamy puste pola w kalendarzu- dodajemy kolejne koncerty... więcej.

data: 24 stycznia 2008

KONCERT ODWOŁANY

Niestety z przyczyn od nas niezależnych koncert z 25 stycznia 2008 w Gorzowie Śląskim został odwołany.
Wszystkich którzy szykowali się na dawkę pozytywnej Animowej energii przepraszamy i obiecujemy, że w miarę możliwości straty zostaną odrobione.

Pozdrawiamy
Załoga AL

dodał: Kudłaty
data: 6 stycznia 2008

art.pl

Rok 2008. Czas na nowe wyzwania, nowe koncerty i nowe znajomości. Od czegoś trzeba zacząć. My zaczęliśmy od przeniesienia strony na art.pl. Koniec z denerwującymi wyskakującymi reklamami których nie można zamnknąć. Witamy wszystkich serdecznie w naszych nowych, skromnych progach :)

www.animaliberti.art.pl

Chcielibyśmy podziękować Weronce za założenie strony na myspace. Cieszy nnas fakt, że interesuje was nasza twórczość i że robicie coś w ramach naszej promocji. Jest to dla nas znak i mobilizacja do większej pracy.

Styczeń to czas postanowień na nowy rok. My postanawiamy sobie grać, tworzyć, pracować i czerpać z tego jak największą przyjemność.

Pozdrowienia i Szczęśliwego Nowego Roku!!!!

dodał: Kudłaty

• Archiwum •